Reha Muhtar’dan ‘şiddet’ iddialarına yanıt

Eski televizyoncu Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur 13 yaşındaki çocuğunun Muhtar’dan şiddet gördüğünü ve darp raporu aldığını açıklamıştı.

Uğur, çocuğunun darbedildiğini söyleyerek “Mina babası Reha’nın evvelki cuma günü çok makus dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu sefer çok makûs dövdü’ diyerek evvelki davranışlarını da teyit etmiş oldu. Zati Mina babası hakkında daha evvel yaralama kabahatinden şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana bedenindeki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm” dedi.

“BABAMDAN KATİYETLE ŞİDDET GÖRMEMEKTEYİM”

Bu tezlere Reha Muhtar’dan yanıt gecikmedi. Muhtar Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Yalan, iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği üzere daha fazla para almak için çocuklarımı çok makûs oyunlara alet etmeye çalışıyorlar” dedi.

Öte yandan Muhtar, çocuğunun tabirini de paylaştı. Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un kızı Mina, sözünde “Diğer ifadeyi babam benim kıymetimi bilsin diye o denli verdim. Tartışsak da ben daima babamın yanında kalmak istiyorum. Babamdan şikayetçi olduğumu bir anlık hudutla söyledim. Babamdan muhakkak fizikî şiddet görmemekteyim” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir